بازی کلاسی در هوای بارانی (1)

میوه بازی

تعداد بازیکنان: نامحدود

وسایل لازم: بدون وسیله

فواید بازی: تقویت دقت و سرعت عمل

نحوه بازی:

در این بازی که بسیار جذاب و خنده آور می باشد بازیکنان به گروه های 3 یا 4 یا 5 نفری تقسیم شده و هر گروه اسم یک میوه را برای خود انتخاب می کند. سپس مربی با شروع بازی اسم هر گروه را صدا میزند اعضای آن گروه باید یکبار بلند شده و دوباره سر جای خود بنشینند.

کسانی که نام میوه گروهشان برده شد و بلند نشدند سوخته و از بازی اخراج می شوند. همچنین کسانی که اشتباها به جای گروه دیگر از جای خود بلند شوند. آنقدر بازی ادامه پیدا میکند تا یکنفر باقی مانده و باعث برنده شدن گروهش می شود.

نکته: مربی برای هیجان انگیزتر شدن بازی و همچنین خنده دار تر شدن و شادی بچه ها می تواند از واژه هایی شبیه به نام گروه ها استفاده کرده و آنان را به اشتباه بیندازد. به عنوان مثال بجای سیب بگوید بیب یا بجای گلابی بگوید قلابی، بجای انجیر بگوید زنجیر ، بجای انبه بگوید پنبه و ... همچنین سرعت بازی را بالا ببرد.

این بازی بسته به خلاقیت مربی اگر مهیج انجام شود بسیار محبوب بچه ها بوده و از آن استقبال میکنند. به دلیل خنده و شادی که در خلال بازی وجود دارد.

/ 8 نظر / 489 بازدید

[گل][گل][گل]

دختراسپورت

اوووم گرسنم شد [نیشخند] خیلی بازی جذابی بود!وای ببخشید اینقدر دیر به دیر میام بخدا موقع هایی هم که نمیام همش بهتون فکر میکنم همیــــشه[قلب] امتحانای مستمرعملی رو دادیم از امروزم امتحانای تئوریمون شروع شد اولیش ریاضی بود که تموم شد[خنثی]راااااستی استخر رفتم 3متری وای خیلی خوب بود مربیمم همش میگف عالیه آفرین!اولین باری بود منو تو شنا کردن تشویق میکرد[نیشخند]کلی ذوقیدم !بعد دیگه...آهان امتحان بالانس رو خیلی خوب ندادم[ناراحت]وای وای خرک امتحان گرفت!میتونم از روش بپرما ولی پام پشتش گیر میکنه اوووف هرچی تمیرین کردم نشد.خب شما بگید؟فکر کنم این روزا امتحانای ترم1 مدرسه شما هم شروع شده باشه واسم دعا کنید امتحانامو خوب بدم :) امروز کلی شیراز بارون اومد الانم هنوز هوا ابریه :)خب من دیگه برم دوستتون دارم خدانگهدار[ماچ]

دختراسپورت

سلام ممنون حرفاتونو اینجا خوندممم :) آره اونجا وب جدیدمه درمورد آناتومی مینویسم اما فقط انگلیسی :) خیلی وقته مینویسم اما یادم رفته بود آدرس رو بهتون بدم خب من دیگه برم درس بخونم مرسی که اومدین :)[ماچ]

محمدخانی

دیر به دیر به روز میکنی چرا؟شما که خوب مینویسی؟من همش بهتون سر میزنم.[گل]

قاصدک

آمدیم ، نبودید رفتیم . وب قشنگی دارید به ماهم سر بزنید . آکادمی فوتبال شهدای شمیران نو

زهرا

سلام خسته نباشی همکار عزیز .جالب بود و فکر میکنم به دردم بخوره [ماچ]

گیاهپزشکی گرگان90

خیلی جالب بود........