دومین همایش علمی استانی تربیت بدنی برگزار گردید

و این هم همایش علمی تربیت بدنی که با عنوان میدان ورزش عرصه برتر تربیت  دیروز مورخ 8 / 12 / 90 در کانون طه گرگان از ساعت 10 الی 3 برگزار گردید.

در این همایش که 120 عنوان مقاله از جانب علاقه مندان این عرصه ارسال گردیده بود 8 مقاله برتر به صورت سخنرانی و 40 مقاله برتر به صورت پوستر ارائه گردید و چکیده تمامی مقالات نیز به صورت کتابچه در اختیار شکرت کنندگان قرار داده شد. در مطالب پیشین نیز جدول نتیجه بررسی کمیته داوری مقالات ارسالی را آورده بودم.

مقاله اینحانب نیز با عنوان تأثیر مربی ورزش بر دانش آموز خجالتی امتیاز پوستر را دریافت کرده بود. تمامی شرکت کنندگان در همایش اعم از آنانی که مقاله  ارسال کرده یا نکرده بودند گواهی شرکت در همایش را دریافت داشتند و به آنهایی که مقاله ارائه نموده بودند  نیز تقدیر نامه و جوایزی اهداء گردید.

 

 

/ 3 نظر / 49 بازدید
ساناز صادقي

چون کوه به آبشار می اندیشم////پاییزی ام و بهار می اندیشم///از هر نَفَسَم جوانه ای می رویَد///این گونه به روزگار می اندیشم////سلام خوشحال ميشم باهم تبادل لينك كنيم منو با عنوان "دلنوشته هاي ماباهم" و آدرس www.mabaham.ir لينك كن بعدش بيا به سايت ما و لينك خودت رو ثبت كن ( تو قسمت لينك هاي دوستان ).تبادل لينك اتوماتيك مي باشد يعني اگر لينك مارا به وبلاگ تان اضافه كرده باشيد لينك شما بصورت خودكار تاييد خواهد شد.پيروز و شاد باشيد

رها

خیلی خوب بود. ایشالا در سطوح بالاتر هم موفق باشید

مدیریت سازمانی آتنا

سلام/این نثر شاعرانه رو تقدیم میکنم به شما: باد می رقصید و آواز سر میداد.پنجره او را به خانه فراخواند.من و آینه نظاره گر این رویداد،ناگاه آینه به رقصیدن گرایید.من استوار بر جای خود اما بی اختیار در دل آینه می رقصیدم.چه صحنه شور انگیزی؟ عشق حاکم بر اوضاع بود،باد می رقصید و آواز سر میداد.پرده ها دست در دست هم عاشقانه می رقصیدند.من و آینه نیز می رقصیدیم. آه !چه صحنه دلربایی.دلرباتر از رقص ادم های غمگین !