کسب مقام اول تیم آناملا شیروانی در مسابقه طناورز در شهرستان گمیشان

امروز چهارشنبه 17 / 12 / 90  مسابقه طناب زنی با شیوه ی طرح طناورز از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر برای اولین بار در منطقه گمیشان برگزار گردید. در این مسابقه 6 تیم از دبستان های مختلف حضور پیدا کردند.

من نیز تیمی 6نفره از دبستان آناملا شیروانی که حدود 3 ماه به آنها آموزش داده و تمرین کرده بودم برای مسابقه بردم. و الحق که استعداد و خلاقیت وافری در طول تمرینات از خود نشان دادند.

نحوه اجرای مسابقه بدین صورت بود: ابتدا 10 حرکت انفرادی اجباری طبق دستورالعملی که از استان ارسال گردیده بود، سپس حرکات انفرادی آزاد، خلاقانه و سپس حرکات 2نفره و چند نفره اجرا می شد. هرچه این نمایش تیمی با نظم و هماهنگی بیشتری اجرا می گردید و استفاده بهتری از وسایل و زمین می شد امتیاز بالاتری نیز دریافت می کرد. همچنین اگر نمایش تیم همراه با موسیقی بود.

از بین دبستان هایی که در مسابقه حضور پیدا کردند تیم های زیر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند:

مقام اول: دبستان آناملا شیروانی

مقام دوم: دبستان حنفی

مقام سوم: دبستان مختومقلی

در هنگام اجرای مسابقه فرصت زیادی برای عکس برداری پیدا نکردم. مسئول تربیت بدنی منطقه آقای طلابی در حین اجرا عکس هایی تهیه نمودند که آنها را در ادامه ی مطلب خواهم آورد. البته تعداد عکس ها نسبت به فیلم های تهیه شده کمتر بودند زیرا به واسطه فیلم حرکات بهتر نمایش داده می شوند و در عکس چندان واضح نخواهند بود.

همه ی شرکت کنندگان حرکات زیبا و گاهی منحصر به فردی را اجرا نمودند که جذابیت مسابقه را بالا برده بود و همه از دیدن آن لذت می بردند. دانش آموزان من نیز از وسایلی مانند توپ و حلقه در کنار طناب استفاده می کردند و حرکات ترکیبی زیبایی را که به آنها آموزش داده بودم را اجرا نمودند.

به امید موفقیت در مسابقه استانی  که هفته آینده مورخ 23 / 12 / 90 در آزادشهر برگزار می گردد.

تیم دبستان آناملا شیروانی پس از دریافت جوایز: به ترتیب از سمت راست تصویر: حدیثه زاهدی - عادله تکه - طیبه شیروانی - مرضیه دیه جی - ام کلثوم یاراحمدی و دنیا صیادچی

/ 5 نظر / 81 بازدید
حسام

سركارخانم بايزيدي با سلام ضمن تبريك پيشاپيش به مناسبت فرا رسيدن سال نو و نيز تبريك كسب مقام اول در مسابقات طناب زني اميدوارم همچنان در عرصه ورزش و زندگي موفق باشيد.

انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست

زکوی یار می آید نیسم باد نوروزی ازین باد ار مددخواهی چراغ دل برافروزی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز، به اطلاع می رساند، علیرغم تلاش های صورت گرفته برای تعویض خودکار لوگو به مناسبت ایام نوروز، متاسفانه به دلیل نقص فنی سرویس دهنده پرشین گیگ، فضایی که فایل های وبلاگ انجمن وبلاگ نویسان را تحت پوشش قرار می دهد فعلا غیرقابل دسترسی شده، بنابراین ناچار به بارگذاری فایل لوگو در فضایی جدید شدیم، لذا خواهشمندیم کد زیر را جایگزین کد لوگوی فعلی در وبلاگ خود نمایید.. کد لوگو ==>> <script language='JavaScript' type='text/javascript' src='http://gorganblog.persiangig.com/logo/logo4.js'></script>

دختر اسپرت

سلاґ .... نمیـבونـґ چے بگـґ راستش خیلے خوشحالــґ از دیـבטּ کرבטּ از وبلاگ "یه ב بیر تربیت بـב نے" ... مـטּ: یه בُختر15ساله عاشق رشته تربیت بבنے و علوґ ورزشے בیووووونه شغل شما و البته בبیراטּِ ورزش کشته مُرבه زنگهاے ورزش و عاشق باشگاهے که توش تمریـטּ میکنــґ . و 1 نکته בبیر ورزش בوراטּ راهنمایے ـــґ هــґ خیییلے בوست בارґ ! خبــــــــــــــ حتما پیش خوבتوטּ مےگیـב : خب مـטּ چے کار کنـґ ! اصلا به مـטּ چه علایقت ! منـґ میگـґ : فقط میخواґ باهاتوטּ بیشتر آشنا شـґ و اَزَتون میخواґ בاخلِ رشتتوטּ منو راهنمایے کنیـטּ.... خواهش[ماچ]

دختر اسپرت

مـטּ مُنَتظِر راهنمایے هاتوטּ مےمونــґ [رویا]