جشن روز جهانی کودک در دبستان آناملا شیروانی

و این هم جشن بسیار زیبایی که به مناسبت روز جهانی کودک در دبستان  آناملاشیروانی امروز به تاریخ 19/7/91 با حضور تنی چند از مسئولین برگزار گردید.

در ابتدای مراسم جناب آقای سدنی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گمیشان سخنرانی کوتاهی برای بچه ها ارائه کردند. سپس نرمش صبحگاهی به همراه موسیقی شادی اجرا گردید. و در ادامه دانش آموزان دور حیاط مدرسه حلقه زدند و تیم طناورز دبستان که امسال پیشرفت بیشتری داشته و به تعدادشان نیز افزوده گردیده است نمایش طناب زنی خود را با پخش موسیقی اجرا نمودند.

در انتها نیز چند تن از دانش آموزان کلاس پنجم به راهنمایی معلم خود خانم محمدی خلاقیت به خرج داده و بادکنک هایی را که با اکسیژن پر کرده بودند به هوا فرستادند و منظره زیبایی را بوجود آوردند.

روز بسیار شادی بود. جای همگی شما خالی...

/ 6 نظر / 111 بازدید
خانه فرهنگ جوان گرگان

آفرین برشما که این گونه کودکان این سرزمین را بوجد می آورید بهترینها را برای شما ارزومندم

ميلاد

پس از مدت ها انتظار بالاخره نسخه کامل بازی محبوب فوتبال فیفا 2013 برای علاقه مندان این بازی عرضه شد. این بازی به صورت اوریجنال و با بسته بندی فوق العاده شکیل عرضه می شود. لینک خرید: http://zarbid.com/product.php?id=193

همکار

خیلی خوب بود خسته نباشید به وبلاگ من هم سربزنید

گرگان ما

درود. چه روز شادی. سپاس از همه آنهایی که برای شاد بودن این کودکان معصوم تلاش میکنند

alitajari

خوب بود حالا یه زنگ پیش به وبلاگ من بیا نظر بده مرسی[گل]

منیره پسرک لی

بانوی محترم بصیرا بایزیدی عزیز نمی دانم سال هایی که خبرنگار همشهری بودم نونهالی را از طریق همشهری و نشریه دوچرخه به لندن برای برنامه محیط زیست فرستادیم... نمی دانم آیا شما همان نونهال با افتخار گرگانی هستید؟ از حضور شما در وبلاگ آوا و آوات ممنون هستم.