از روز معلم تا همایش تربیت بدنی

با سلامی گرم خدمت وبلاگ دوستان و خوانندگان عزیز

از تاخیری که در ارسال مطلب جدید داشتم پوزش می طلبم. به دلیل مشغله های کاری نتوانستم چندان به وبلاگ شخصی خود رسیدگی کنم.

به طور اجمالی فعالیت ها و برنامه های اجرا شده در این روزها را مرور خواهم کرد:

ابتدا به مناسبت روز معلم در دبستان آنا ملاشیروانی یک مسابقه طناب کشی بین معلمان عزیز برگزار شد و همچنین برنامه ی زیبای طرح طناورز که حرکات زیبا و  جذاب طناب زنی بود توسط دانش آموزان برتر آموزشگاه در این رشته انجام گرفت. از این برنامه ها فرصت عکس برداری نشد تنها فیلمی توسط همکاران تهیه شد که قابل نمایش در وبلاگ نمی باشد.

در جشن زیبایی که به مناسبت روز معلم توسط اداره آموزش و پرورش گمیشان در سالن معلم گمیشان برگزار گردید باز هم 6دانش آموز برتر طناورز دبستان آناملا شبروانی برنامه خود را در حضور 1500 تماشاچی اجرا نموده و خوش درخشیدند. و به گفته مسئولین محترم، این برنامه در آنروز بهترین برنامه ی اجرا شده بود که تماشاچیان با شور و شوق بسیار نظاره گر و مشوق بچه ها بودند. هدایایی نیز به رسم یادبود توسط مسئول تربیت بدنی منطقه آقای طلابی به من و آنها اهداا گردید..

از این برنامه نیز فیلم و عکس هایی تهیه شد :

 

و امروز یکشنبه مورخ 31/2/91 نیز همایشی در کانون طه گرگان برای تقدیر از نیروهای جدید الاستخدام تربیت بدنی و رسیدگی به خواسته ها و مشکلاتشان به همت مسئولین ذی ربط برگزار گردید.

در این همایش مسئولین عزیز به نوبه خود مطالبی را بیان داشتند و به سوالات مطرح شده توسط همکاران پاسخ گفتند و چهار تن از نیروها به عنوان نمایندگان منتخب به بیان نقطه نظرات و چالش های روبروی تربیت بدنی در مدارس پرداختند.

خانم ساورعلیا از گرگان

خانم حسینی از کردکوی

آقای قره  سفلو از گنبد کاووس

و من نیز از منطقه گمیشان

نمایش کوتاه طنزی نیز اجرا گردید و همچنین تیم منتخب طناورز پسران حرکات بسیار جذابی را به نمایش گذاردند و بزودی برای مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

در انتها نیز از مسئولین تربیت بدنی هر منطقه و یکی از معلمان ورزش هر منطقه تقدیر و تشکر به عمل آمد که مسئول تربیت بدنی ما آقای طلابی لطف نموده و من را معرفی کرده بودند. هدایایی نیز به رسم یادبود و تقدیر به همه ی همکاران جدید استخدامی اهدا گردید که شامل یک ساک ورزشی یک جفت کفش یک دست گرمکن ورزشی و یک بلوز و  جوراب ورزشی بود.

 

/ 5 نظر / 110 بازدید
دختراسپرت

[خنثی] ................................... .................................. .................................... ...................................... .

مجید مومن

سلام دستو پنجه تان درد نکنه آرزوی ما موفقیت شماست

فیروزفرد

[گل][گل] خانم پر انرژی وفعال خودمون خسته نیاشید

SAHARINA7

سلام، خوشحال میشم عضو سایت "معلم گفت" بشید و جمعی که قراره پر از معلم بشه رو رونق بدین و از خضورتون استفاده کنیم.. با تشکر SAHARINA7 مدیر انجمن تربیت بدنی راهنمایی سایت "معلم گفت" لینک انجمن : http://moallemgoft.ir/forum-895.html