نمایشگاه عکس های ورزشی در دبستان آنا ملا شیروانی

با عرض تبریک و تهنیت به مناسبت ایام دهه فجر

روز چهارشنبه مورخ 19 / 11 / 90 با برنامه ریزی و همکاری مدیر و پرسنل دبستان آناملا شیروانی جشن باشکوهی برگزار گردید و برنامه های زیبایی نیز توسط دانش آموزان اجرا گردید. هریک از همکاران به نوبه خود سعی در زیباتر شدن این مراسم نمود. در این مراسم به دانش آموزان برتر هر کلاس نیز جوایزی از طرف مدرسه اهدا گردید. همچنین با هزینه اندکی که از دانش آموزان تهیه شده بود برایشان غذای محلی ترکمنی که احتمالا بیشتر شما با آن آشنایی دارید به نام "چکدرمه" نیز تهیه شد.

من نیز برای این روز دو برنامه ورزشی را مدنظر قرار داده و اجرا نمودم. یک مسابقه والیبال برای معلمان و کادر دفتر مدرسه که با استقبال همه آنان  روبرو شدم  و حتی مدیر دبستان نیز با وجود اینکه از درد پا رنج می برند در بازی ما شرکت کردند. این بازی بسیار هیجان انگیز و شاد با تشویق دانش آموزان برگزار گردید.

همچنین یک نمایشگاه عکس کوچک از عکس های ورزشی دانش آموزان مدرسه که در طول ترم از فعالیت های آنان تهیه کرده بودم ترتیب دادم.

بچه ها با تماشای عکس های خود بسیار غافلگیر و هیجان زده شده بودند و با شادی عکس های خود را به یکدیگر نشان می دادند. در انتهای جشن نیز عکس های نمایشگاه را به عنوان یادگاری به دانش آموزانی که چهره برتر هر عکس بودند هدیه نمودم.

این روز یک روز بسیار خاطره انگیز و شاد برای دانش آموزان و پرسنل مدرسه بود.

جای همگی شما خالی بود...لبخند

 

/ 2 نظر / 193 بازدید
فیروزفرد

سلام خانم همیشه فعال با وبلاگت شاداب میشوم ولذت میبرم این همه خلاقیت .این همه انرزی موفق باشید عزیزم[گل] درضمن اگه یه سری بمن بزنی یک سری موارد رو بهت برای برگزاری نمایشگاه میگم که بیشتر نمود داشته باشه .

فیروزفرد

خانم بایزیدی لطف کنید آدرس پستی داداش روبدین براشون پست کنیم[گل]