زنگ ورزش
قال الحسین (ع): در تمامی مدت عمر برای سلامتی و حفط تندرستی بدنهای خود کوشا باشید.
نويسندگان
لینک دوستان

میوه بازی

تعداد بازیکنان: نامحدود

وسایل لازم: بدون وسیله

فواید بازی: تقویت دقت و سرعت عمل

نحوه بازی:

در این بازی که بسیار جذاب و خنده آور می باشد بازیکنان به گروه های 3 یا 4 یا 5 نفری تقسیم شده و هر گروه اسم یک میوه را برای خود انتخاب می کند. سپس مربی با شروع بازی اسم هر گروه را صدا میزند اعضای آن گروه باید یکبار بلند شده و دوباره سر جای خود بنشینند.

کسانی که نام میوه گروهشان برده شد و بلند نشدند سوخته و از بازی اخراج می شوند. همچنین کسانی که اشتباها به جای گروه دیگر از جای خود بلند شوند. آنقدر بازی ادامه پیدا میکند تا یکنفر باقی مانده و باعث برنده شدن گروهش می شود.

نکته: مربی برای هیجان انگیزتر شدن بازی و همچنین خنده دار تر شدن و شادی بچه ها می تواند از واژه هایی شبیه به نام گروه ها استفاده کرده و آنان را به اشتباه بیندازد. به عنوان مثال بجای سیب بگوید بیب یا بجای گلابی بگوید قلابی، بجای انجیر بگوید زنجیر ، بجای انبه بگوید پنبه و ... همچنین سرعت بازی را بالا ببرد.

این بازی بسته به خلاقیت مربی اگر مهیج انجام شود بسیار محبوب بچه ها بوده و از آن استقبال میکنند. به دلیل خنده و شادی که در خلال بازی وجود دارد.

[ ۱۳٩۱/۱٠/۱ ] [ ٤:٥٤ ‎ب.ظ ] [ بصیرا بایزیدی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.


درباره وبلاگ

تن زنده والا به ورزندگی ست که ورزندگی مایه ی زندگی ست ××× اهل گرگانم روزگارم بد نیست تکه نانی دارم سر سوزن ذوقی ××× مقطع لیسانس را در دانشگاه مازندران گذراندم و در حال حاضر به عنوان معلم ورزش در دو دبستان دخترانه آنا ملا شیروانی و دبستان ثنایی در شهر گمیشان مشغول به کار می باشم.
موضوعات وب
ورزش در مدارس
 
امکانات وب
RSS Feed

كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ
mouse code

كد ماوس