زنگ ورزش
قال الحسین (ع): در تمامی مدت عمر برای سلامتی و حفط تندرستی بدنهای خود کوشا باشید.
نويسندگان
لینک دوستان

طبق هر سال مسابقات دو و میدانی دانش آموزی در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه اجرا گردید. مقطع متوسطه در تاریخ 21/8/91 و به دلیل بارندگی و سردی هوا دو مقطع دیگر با کمی فاصله زمانی در تاریخ های 27/8/91 ابتدایی و 28/8/91 راهنمایی اجرا گردیدند.

امسال دانش آموزان تیم دبستان آناملا شیروانی نسبت به سال های گذشته بهتر عمل کردند و 4 رتبه را در رشته های مختلف از آن خود نمودند.

البته این نکته را هم متذکر شوم که بیشتر مربیان مقطع ابتدایی با مشکل رنج سنی ای که برای این مقطع در نظر گرفته شده بود مواجه شدند. زیرا امسال با طرح جدید آموزش دو و میدانی به پایه ششم دبستان مربیان با این پایه که متولدین 79-80 می باشند کار کرده و رنج سنی مسابقات 80-81 بود که مربیان بیشتر دانش آموزان توانمندتر خود را نمی توانستند برای تیم اعزام کنند و بیشتر تیم ها از دانش آموزان پایه پنجم تشکیل شد. که این خود باعث شد در بازه زمانی اندکی تیم تشکیل شود. البته دانش آموزان من هم ورای انتظاری که داشتم عمل کردند.

در رشته دوی استقامت مریم خوزنی مقام اول

در رشته پرتاب وزنه ماهم قجری مقام دوم

در رشته پرتاب توپ ماهم قجری مقام دوم

و در رشته پرش ارتفاع آسیه کاملی مقام سوم را کسب نمودند.

به امید موفقیت روز افزون تمامی دانش آموزان ورزشکار ایران زمین

[ ۱۳٩۱/۸/۳٠ ] [ ٥:٤٥ ‎ب.ظ ] [ بصیرا بایزیدی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.


درباره وبلاگ

تن زنده والا به ورزندگی ست که ورزندگی مایه ی زندگی ست ××× اهل گرگانم روزگارم بد نیست تکه نانی دارم سر سوزن ذوقی ××× مقطع لیسانس را در دانشگاه مازندران گذراندم و در حال حاضر به عنوان معلم ورزش در دو دبستان دخترانه آنا ملا شیروانی و دبستان ثنایی در شهر گمیشان مشغول به کار می باشم.
موضوعات وب
ورزش در مدارس
 
امکانات وب
RSS Feed

كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ
mouse code

كد ماوس